Już jutro pojawi się wersja 6 produktów ESET dla domu i małych firm czyli ESET NOD32 Antivirus 6 oraz ESET Smart Security 6.

logo-ESS logo-ena

 

Przypominamy, że każdy klient z aktywną licencją na ESET Smart Security lub ESET NOD32 Antivirus może za darmo zaktualizować ją do najnowszej wersji.

Poniżej prezentujemy główne funkcjonalności produktów ESET.

 Anti-Theft: Zlokalizuj i odzyskaj skradziony komputer – NOWOŚĆ!

Pozwala na zlokalizowanie zaginionego lub skradzionego laptopa i wyświetla aktualną pozycję urządzenia na mapie. Pozwala uzyskać dostęp do wbudowanej w zaginione urządzenie kamery internetowej i wykonać za jej pomocą zdjęcia osoby korzystającej z laptopa bez jej wiedzy. Funkcja umożliwia także zapis zrzutów ekranu z zaginionej maszyny. Aby zlokalizować komputer wystarczy zalogować się do portalu ESET Anti-Theft na str onie my.eset.com. Po oznaczeniu urządzenia jako zagubione/skradzione uruchamia się automatyczne monitorowanie komputera. Funkcja dostępna w ESET Smart Security 6.

 Pełna ochrona prywatności

ESET dla domu i małych firm pomaga chronić Twoją prywatność. Służą temu:

 Firewall – Zapora osobista

 • Blokuje zdalny dostęp niepowołanych użytkowników do Twojego komputera oraz zapobiega próbom monitorowania Twojego ruchu sieciowego
 • Chroni Twój komputer oraz Twoje dane przed przejęciem przez niepowołane osoby.
 • Poinformuje Cię, gdy będziesz próbował połączyć się z nieznaną siecią i automatycznie wzmocni ochronę komputera.
 • Sprawia, że Twoje urządzenie pozostaje niewidzialne dla innych użytkowników tej samej sieci.

Moduł antyspamowy

 • Dzięki ulepszonemu modułowi antyspamowemu ESET  chroni Cię lepiej przed niechcianymi wiadomościami. Korzystaj z zaawansowanej ochrony antyspamowej w programach Ms Outlook, Windows Mail, Windows Live Mail i Mozilla Thunderbird.

 Skanowanie podczas pobierania plików

 • Aby zapewnić jeszcze skuteczniejszą i szybszą ochronę Twojego komputera, ESET skanuje pliki już w trakcie pobierania ich z Internetu. Dzięki temu zaraz po pobraniu możesz korzystać z pobranych plików, od razu po ich zapisaniu na dysku.

 Kontrola nośników wymiennych

 • Blokowanie nośników zewnętrznych, takich jak pendrive`y, CD, DVD oraz innych dysków wymiennych.
 • Możliwość blokady nośników wymiennych w oparciu o typ nośnika, jego numer seryjny, producenta, model, pojemność, lokalizację zaszyfrowanego pliku identyfikującego urządzenie.

Anti-Phishing

 • Blokuje fałszywe strony internetowe, wykradające poufne informacje (nazwy użytkownika i hasła do kont pocztowych oraz dane bankowe, karty kredytowe, itp.)

 Skuteczna ochrona dziecka w Internecie

 • Moduł kontroli rodzicielskiej daje pełną kontrolę nad treściami do jakich Twoje dziecko ma dostęp w sieci. Program oferuje teraz ponad 46 tematycznych kategorii stron www, do których możesz zablokować dostęp. Możesz też tworzyć własne profile.

  ESET Social Media Scanner

 • Ta nowa funkcjonalność chroni Twój profil na Facebooku przed złośliwymi linkami i szkodliwymi treściami. Skaner stale sprawdza wszystkie nowe obiekty na Twoim profilu, działając niezwłocznie po uruchomieniu. Jednocześnie powiadamia Twoich znajomych komentarzem, kiedy udostępniają ryzykowny link.