ShadowProtect Granular Recovery for Exchange

Narzędzie do wyszukiwania i odzyskiwania danych
z backupu MS Exchange

 

ShadowProtect_GRE_Logo

 

Oprogramowanie StorageCraft ShadowProtect Granular Recovery for Exchange zapewnia szybkie i niezawodne odzyskiwanie danych z serwera Microsoft Exchange, takich jak:

pojedyncze skrzynki mailowe,
 wiadomości e-mail,
 załączniki,
 kontakty,
 wpisy w kalendarzu,
 zadania czy też
 pozostałe elementy serwera Exchange.

ShadowProtect Granular Recovery for Exchange jest kolejnym intuicyjnym narzędziem firmy StorageCraft, które pozwala administratorom serwerów Exchange na szybkie odzyskanie utraconych lub usuniętych danych z plików backupu, wykonanych za pomocą oprogramowania ShadowProtect, jak również za pomocą rozwiązań innych producentów.

ShadowProtect Granular Recovery for Exchange jest także zaawansowanym narzędziem, które pozwala na wyszukiwanie skrzynek pocztowych oraz wiadomości e-mail, bazując na możliwych do zdefiniowania kryteriach. Dzięki temu możliwe jest selektywne przeszukiwanie zamontowanego pliku EDB lub PST za pomocą charakterystycznych słów kluczowych, zakresu dat, nadawcy, odbiorcy czy też tematu wiadomości.

Jeżeli system MS Exchange backupowany jest automatycznie podczas tworzenia backupu serwera programem StorageCraft ShadowProtect Server, jego odzyskiwanie po awarii może odbywać się na kilka sposobów, w zależności od potrzeb. Jeżeli awarii uległ cały serwer lub dysk, najbardziej oczywistym rozwiązaniem jest odzyskanie backupu obrazu dysku wraz z systemem MS Exchange. W przypadku gdy awarii uległ jedynie system MS Exchange, korzystając z programu StorageCraft ShadowProtect Server, możliwe jest odzyskanie z backupu całego dysku jedynie systemu MS Exchange na podobnej zasadzie, jak odzyskiwane są poszczególne pliki czy foldery.

Zalety rozwiązania Granular Recovery for Exchange zostały docenione przez firmę Microsoft oraz redakcję amerykańskiego portalu Windows ITPro, które nagrodziły program firmy StorageCraft nagrodą TechEd 2013 dla najlepszego rozwiązania w swojej klasie.

Zainteresowała Cię oferta? Prosimy o kontakt!